In een eigen ruimte van circa 15 m2 hebben de jongeren op onze club de ‘jeugd-baan’ gebouwd zoals we hem op onze club voor het gemak noemen omdat deze afdeling voorheen de meeste jonge leden had. Inmiddels zien we de gemiddelde leeftijd langzaam dalen op de club en is de benaming Jeugd mogelijk niet langer helemaal de beste omschrijving. Zij rijden met dezelfde schaal grootte als de andere N-baan namelijk 1 op 160.

De jeugd heeft in 2018 de bestaande modelbaan geheel verwijderd en is begonnen met een compleet nieuwe baan welke nu nagenoeg gereed is om er mee te kunnen rijden en zal wanneer dit allemaal klaar en uitgebreid getest is. worden aangekleed tot een echte modelbaan met alles er op en er aan en zoals bomen, stations, werkplaatsen, een havengebied, een bergstationnetje met een riviertje met echt stromend water waar kan worden overgestapt op een tandrad treintje welke je via een tandradbaan naar een hoger gelegen gedeelte kan brengen.

Ook zal er op de modelbaan een klein stukje geschiedenis uit de 2e wereldoorlog worden nagebouwd.

Ook deze modelbaan zal digitaal worden bestuurd met de hand en straks ook automatisch met de computer.