De Märklin H0-Baan uit de jaren 60

Op onze club is ook een oude Märklin H0 modelbaan te zien welke geheel is opgebouwd met alles wat toen in de winkels te koop was voor een Märklin H0 modelbaan met metalen rails inclusief de locomotieven, zowel stoom, elektrisch, de personen rijtuigen en de goederen wagons en ketelwagons.

Een overzicht van de Bie-baan die op de foto’s nog in opbouw was en welke er nu als een volwaardige modelbaan bij staat waar elke treinliefhebber van kan genieten.

Maar ook de huizen het station de bovenleiding de draaischijf met de loodsen voor de locomotieven en niet te vergeten de gehele baan is ook voorzien van bovenleiding waarmee de elektrische treinen worden bedient.

Aansturing

Deze baan is geheel analoog met handbediende wissels en seinen en de locomotieven schakelen de baanvakken achter zich automatisch vrij zodat er een andere trein weer verder kan rijden.